Dnes je 17.06.2024, meniny má Adolf
0949 340 840

+421 949 340 840

Služby

Dovoz vozidiel z EU

Dovezieme, rýchlo a bezpečne, vami vybrané vozidlo z krajín EU na Slovensko.

Pri výbere postupujeme výlučne podľa požiadaviek klienta. Pred samotným rozhodnutím ponúkame technické, odborné poradenstvo a konzultácie pri výbere auta zdarma. Ak sa už rozhodnete pre konkrétnu ponuku:

Prihlásenie dovezených vozidiel zo zahraničia

Prihlásenie dovezeného auta do evidencie vozidiel Slovenskej republiky je predovšetkým administratívnou záležitosťou. Je potrebné správne vypísať žiadosti, doložiť protokoly, preklady, kolky... Pritom netreba zabudnúť sledovať lehoty a promptne reagovať na prípadné výzvy.

Podrobný popis cien parciálnych úkonov prihlásenia:

Aká je cena dovezeného auta?

V prípade že sme dospeli ku konkrétnemu automobilu, prichádza dôležitá otázka a síce: Koľko to, ktoré auto bude v konečnom dôsledku stáť?

Vo všeobecnosti platí:

cena auta + cena dovozu + cena prihlásenia = KONEČNÁ CENA AUTA

Dovoz:

Cena dovozu každého auta je individuélna nakoľko je zavislá od viacerých faktorov ako vzdialenosť vozidla, fakt či sa auto dovezie po vlastnej osi / autoprepravníkom (poisteným)…

V cene dovozu je zarátany nielen poplatok za palivo, ale samozrejme dalšie výdaje spojené s cestou (prepravné značky, poplatok za odhlásenie auta na miestnom úrade, dočasné PZP…) a takisto všetky výdavky súvisiace s obstarávaním a dovezením vozidla na Slovensko.

Výhody dovozu ojazdených automobilov

Kontrola originality a STK/EK dovezených vozidiel

Pracujeme efektívne a bezpečne, všetky dovezené vozidlá podliehajú Kontrole originality a STK pre vozidlá straršie ako 4 roky!

Financovanie vozidiel Leasing/Úver